Oficiální portál města

Novoroční ohňostroj

Město Strakonice pro Vás opět uspořádá tradiční a oblíbený Novoroční ohňostroj nad řekou Otavou dne 1. ledna 2015. Už v 16.00 hodin odpoledne se můžete těšit na 5. ročník plavání v řece Otavě u strakonického hradu, který pořádá Klub otužování při plaveckém oddílu TJ Fezko Strakonice. A přesně v 18.00 je připraven ohňostroj. Přijďte pozdravit své známé a popřát jim do nového roku!

Upozornění

Dne 31. prosince 2014 budou úřední hodiny v časovém rozmezí od 8.00 do 11.30. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka na zastupitelstvo

Město Strakonice Vás zve na 2. zasedání Zastupitelstva města Strakonice, které se bude konat ve středu 17. prosince 2014 od 15.00 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Strakonice, Velké náměstí 2. Nenechte si ujít osmnáct bodů programu, které přinášejí mnoho nového do dalšího vývoje našeho města. Jedním z nejdiskutovanějších bude jistě návrh rozpočtu na rok 2015.

Výstava Josefa Lady

Městské kulturní středisko Strakonice Vás zve na výstavu reprodukcí děl Josefa Lady, která potrvá od pátku 28. listopadu až do konce tohoto roku v Maltézském sále na strakonickém hradě. Vernisáž výstavy proběhla 28. listopadu od 17.00 hodin v Maltézském sále na strakonickém hradě. Výstava je doplněna prodejem vánočních dekorací. Všichni jste srdečně zváni.

Tisková zpráva č. 17 (17. Listopad 2014)

Ve Strakonicích si vůbec poprvé připomněli 25. výročí od Listopadu roku 1989. Nové vedení strakonické radnice v čele se starostou Břetislavem Hrdličkou uspořádalo vzpomínkovou akci na 17. listopad roku 1989. Na oficiální úrovni to bylo poprvé a akce se zúčastnila zhruba šedesátka lidí. Pro příští rok chce radnice do této akce zapojit více lidí. Na podobě vzpomínkového aktu se mohou podílet všichni.

Kompletní tisková zpráva: 
Syndicate content