Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1. E.ON oznamuje, že 19. května v době od 8:00 do 12:00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie ve Strakonicích v ulici Hraniční od č.p. 416 po č.p. 124, dále v ulici Šumavská od křižovatky s ulicí Václavskou po Hraniční.

 

2. TOP 09 zve děti na oslavu jejich svátku dne 22. května v 16:00 na plochu pro poutě ve Strakonicích. Hry a představení připravila skupina historického šermu „Markýz ze Strakonic“. K vidění bude přehlídka palných zbraní, duelové souboje, vojenské ležení, kordové souboje, vojáci 30.leté války, soutěže pro děti a orientální tanečnice.

 

3. Technické služby Strakonice s.r.o. upozorňují odběratele Velkého náměstí a přilehlých ulic, že z důvodu výměny vodovodních řadů a přípojek může dojít ke krátkodobému přerušení dodávky pitné vody.

 

4. V souvislost s rekonstrukcí Velkého náměstí bude od 24. května uzavřen další úsek Velkého náměstí po křižovatku s ulicí Hrnčířská (k prodejně Fotofast). Zároveň bude v polovině Velkého náměstí umožněn průchod chodců mezi chodníky na severní a jižní straně. Děkujeme za pochopení.

 

5. Městské kulturní středisko Strakonice všechny srdečně zve na dětský pořad Zpíváme a tančíme s Míšou Růžičkovou, který se bude konat dne 24. května od 16.00 hodin v domě kultury. Dále všechny srdečně zveme dne 25. května od 19.30 hodin do domu kultury na SILENT LOVE společný projekt ,ve kterém vystoupí Lenka Dusilová, Xavier Baumaxa a Tantehorse.