Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1. Český statistický úřad organizuje od 20. února do 9. května 2010 výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice, které navazuje na předchozí ročníky. Pracovníci zapojení do šetření se budou prokazovat průkazem tazatele a příslušným pověřením Českého statistického úřadu. Ve všech fázích zpracování je zaručena anonymita zjištěných údajů a získaná data jsou důsledně chráněna podle příslušných zákonů. Bližší podrobnosti naleznete na webových stránkách <a href="/">www.mu-st.cz</a>

2. Město Strakonice dne 1. března 2010 vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Integrovaného plánu rozvoje města Strakonice - podporovaná aktivita: Regenerace bytových domů. Žádosti o podporu je možné podávat do 14. května 2010. Úplné znění výzvy naleznete na stránkách www.mu-st.cz pod odkazem &quot;Integrovaný plán rozvoje města Strakonice&quot; a v březnovém Zpravodaji města Strakonice.

3. Městské kulturní středisko všechny srdečně zve do domu kultury dne 23.února od 19.30 hodin na koncert Píseckého komorního orchestru.

4. Městské kulturní středisko zve na přednášku Stanislava Karkuly - Čínská cvičení z Wudangských hor pro fyzickou a psychickou svěžest, která se koná dne 25. února 2010 od 19.30 hod. v kulturním zařízení U Mravenčí skály.