Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

Otázka: 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde je možné najít vizualizaci revitalizace sídliště Mír? Všude jsou napsané jen položky, co všechno se bude měnit, ale reálná podoba není nikde zobrazená. Dále by mě zajímalo, které ulice budou obousměrné mimo ulice Mládežnická, kde auta budou parkovat přímo pod okny bytů. Nebylo by lepší zachovat zeleň a myslet spíš na zdraví lidí než pohodlí při parkování? Nehledě na to, kolik nových parkovišť zde již bylo vybudováno. Děkuji

Odpověď: 
Dobrý den,
do projektové dokumentace akce "Revitalizace sídliště Mír" je možné nahlédnout na majetkovém odboru MěÚ Strakonice u Ing. Jana Blahouta (tel.: 383700325). Po dokončení stavebních úprav již budou obousměrné všechny ulice na sídlišti Mír.
Projektovou dokumentaci bylo kromě jiného možné prodiskutovat také 11. března 2010 na setkání se starostou města Ing. Pavlem Vondrysem v kulturním zařízení U Mravenčí skály. Pozvánka na setkání byla zveřejněna ve Zpravodaji a byla doručena i do všech bytových domů na sídlišti Mír. Výstupy z Čaje o páté se starostou najdete v dubnovém Zpravodaji města Strakonice 2010. Více na http://www.strakonice.eu/zpravodaj.
Ing. Jana Narovcová, majetkový odbor