Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1. E.ON oznamuje, že 19. května v době od 8:00 do 12:00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie ve Strakonicích v ulici Hraniční od č.p. 416 po čp. 124, dále v ulici Šumavská od křižovatky s ulicí Václavskou po Hraniční.

2. Městské kulturní středisko všechny srdečně zve na klubový pořad Hlasatelky v akci, který se bude konat dne 13.05. 2010 od 19.30 hod.v domě kultury. V pořadu vystoupí Saskia Burešová, Milena Vostřáková a Marie Tomsová.

3. Malířka Jana Hlavatá zve na slavnostní vernisáž výstavy obrazů „Rosení světla“, která se koná 17. května od 16.30 hod. ve strakonické sokolovně. Výstava obrazů potrvá do 30. června.

4. TOP 09 zve dne 13. května v 17:00 do Kavárny Kafíčko na Palackého náměstí Strakonice, kde si budete moci při kávě pohovořit s Vlastou Parkanovou, kandidátkou do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V případě hezkého počasí si můžete posedět na předzahrádce kavárny.

5. Technické služby Strakonice s.r.o. upozorňují odběratele Velkého náměstí a přilehlých ulic, že z důvodu výměny vodovodních řadů a přípojek může dojít ke krátkodobému přerušení dodávky pitné vody.