Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1.

E.ON oznamuje, že 20. září v době od 8:00 do 11:00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie ve Strakonicích. Vypnutá oblast: Na Křemelce – zimní stadion, prodejna psích potřeb, fotbalový stadion včetně všech provozoven u areálu, jez, plavecký stadion, Auto Hořejš, Na Písecké zahradnictví a psí útulek, U Blatenského mostu hala Real Estate.

 2.

Technické služby Strakonice s.r.o. upozorňují odběratele v ulicích A. Dubského, Plánkova část od ul. Jiřího z Poděbrad po ul. Šmidingerova a ul. Šmidingerova , že bude ve středu 14. září od 8:00 do 12:00 hodin přerušena dodávka pitné vody z důvodu výměny hlavních uzávěrů v ul. Šmidingerova. Žádáme proto občany této části města, aby se na tuto dobu předzásobili pitnou vodou. 

Případné dotazy zodpovíme na tel. č. 724 500 204. 

Provozovatel vodovodu děkuje občanům za pochopení a spolupráci.

 3.

Oblastní pobočka Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých zve širokou veřejnost na akci, kterou pořádá ve spolupráci se Školou pro výcvik vodících psů Brno Milana Dvořáka, dne 17. září 2011 od 10:00 – 14:00 hodin do prostoru před OC Maxim, kde bude předvedena práce vodících psů jako pomocníků zrakově postižených osob.