Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1.

Městské kulturní středisko srdečně zve na přednášku Josefa Klímy na téma Život reportéra, která se koná dne 3. října od 19,30 hod. v rytířském sálu strakonického hradu.

2.

Muzeum Strakonice nabízí promobilní seniory, s ohledem na docházkovou vzdálenost parkoviště cca 1 km, autobusovou dopravu na akci Zpracování dřeva ve Středověkém vodním mlýně v Hoslovicích. Autobus bude odjíždět v sobotu 6.10. v 10:00 hod z parkoviště před hradem pod Jelenkou a z Hoslovic zpět ve 14:30 hod. Jízdné 30,- Kč. Závazné přihlášky se přijímají v Zámecké galerii nebo na telefonu 380 422 608.

3.

Centrum pro zdravotně postižené Jihočeského kraje o.s., pracoviště ve Strakonicích zve  širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který proběhne 9. října 2012 od   9 do 15 hodin.Akce se uskuteční v klubovně Sdružení zdravotně postižených v ČR, Územní  sdružení  Strakonice, na Stavbařů 213.Po celou dobu  konání akce  budou návštěvníkům  k dispozici naší  pracovníci, kteří jim představí námi poskytované sociální  služby  a  předvedou  vystavené kompenzační a rehabilitační pomůcky.Zájemci  mohou  shlédnout  vzorovou  hodinu tréninku paměti. Celá akce probíhá s podporou Zdravého města Strakonice. Všichni jsou srdečně zváni.“

4.

Dne 5.10. 2012 se od 19:00 hodin v Sokolovně koná vystoupení skupiny Travesti Screamers. Všichni jsou srdečně zváni. Vstupenky jsou k dispozici na Městském informačním centru.

5.

Městské kulturní středisko Strakonice všechny srdečně zve dnes 2. října od 16.00 hod. do Maltézského sálu  na vernisáž výstavy Po stopách husitů.