Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1. E.ON oznamuje, že dne 3. 6. 2010 v době od 8.00 do 10.00 hod. dojde k přerušení dodávky elektrické energie – vypnutá oblast Modlešovice dolní část obce směr Čejetice a horní část návsi, Modlešovice Areál - dále od 10.00 do 12.00 hod. bude vypnutá oblast Modlešovice část směr Hajská a dolní část návsi - dále v době od 12.00 do 14.00 hod. bude vypnutá oblast Modlešovice část obce směr Nebřehovice

 

2. Dětské zastupitelstvo města Strakonice pořádá dne 1.6. v 9:30 Pokus o zápis do České knihy rekordů. Bude se jednat o spojení strakonických mostů přes řeku Otavu a to Jana Palacha a mostu v Ellerově ulici živým řetězem žáků všech strakonických základních škol. Přijďte se podívat zda se pokus podaří. Zároveň upozorňujeme majitele přilehlých objektů, že v době této akce bude omezen příjezd k těmto objektům. Děkujeme za pochopení.
 
3. Upozornění na přerušení dodávky pitné vody Technické služby Strakonice upozorňují odběratele pitné vody na Velkém náměstí a přilehlých ulic, že z důvodu přepojování vodovodního řadu může dojít ve čtvrtek 27. 5. 2010 od 8 do 12 hodin k přerušení dodávky. Žádáme tímto odběratele této části města, aby se na uvedenou dobu předzásobili pitnou vodou.