Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1. E.ON oznamuje, že 11. května v době od 7:30 do 15:30 bude přerušena dodávka elektrické energie ve Strakonicích. Vypnutá oblast: ulice Katovická –autobazar Polák, Elektro Jankovský, Takko Fashion s.r.o., InterCora s.r.o., CZ Aquatics s.r.o., KH Motoshop s.r.o., Sortmix, Kaufland ČR v.o.s., autoservis Verold.

2. Městské kulturní středisko oznamuje, že z důvodu nemoci v souboru se neuskuteční v rámci květnových oslav dne 5. května od 15.30 hod. dětský pořad Kašpárek v rohlíku II. Tento bude nahrazen pořadem Dětská show se soutěžemi a diskotékou. Program Květnových oslav na prostranství na Dubovci zahájí dechová hudba Nektarka Strakonice a od 17.00 hod. vystoupí country kapela Pauza. Na hradním nádvoří bude také výstava historických vozů. Dále všechny srdečně zveme na klubový pořad Hlasatelky v akci, který se bude konat dne 13.05. 2010 od 19.30 hod.v domě kultury. V pořadu vystoupí Saskia Burešová, Milena Vostřáková a Marie Tomsová.

3. ADT Horažďovice a ASP GROUP pořádají 8. – 9. května 2010 v motokrosovém areálu v Jiníně u Strakonic třetí díl seriálu Mistrovství České republiky v cross country. V sobotu se jedou závody motocyklů a v neděli čtyřkolek. Závody začínají oba dva dny od 8:30 hodin. O poháry budou soutěžit junioři, hobby kategorie a jezdci s licencí. Ti nejlepší se postaví na start v sobotu ve 14:30 a v neděli ve 13:30. Pro diváky bude přichystáno bohaté občerstvení. Nezapomeňte! Příští víkend v Jiníně u Strakonic!

4. OV KSČM Strakonice zve občany na Okresní volební mítink, který se koná 10. května od 10:00 hodin před OD Labuť – Příbramské řeznictví. Občané mají možnost besedovat s kandidáty za KSČM.