Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Oficiální www stránky města

Czech English French German Ukrainian
12. 8. 2015

Taneční kurzy 2015

Městské kulturní středisko Strakonice je nově pořadatelem podzimních lekcí kurzu tance a společenské výchovy, které se odehrají pod taktovkou tanečnice VII. série Stardance 2015. Stručně o scénáři pohovořil ředitel František Christelbauer.

Letošní kurzy jsou pod odborným vedením strakonické rodačky Romany Motlové, která je mimo jiné tanečnicí připravované VII. série Stardance 2015.

Jednotlivé taneční lekce proběhnou každý pátek počínaje 4. zářím. Celkově účastnici kurzu absolvují jedenáct lekcí, které budou standardně obsahovat výuku tance. Naprostou novinkou spuštěnou vedením Domu kultury Strakonice je kurz společenské výchovy a stolování, jenž proběhne v lekci dne 30. října. Společenská výchova v sobě zahrnuje degustaci slavnostního menu připraveného provozovatelem restaurace v domě kultury společně se studenty Euroškoly Strakonice.

Dvě prodloužené jsou samozřejmostí a závěrečný věneček, tedy poslední lekci hudebně doprovodí Metroklub Big Band České Budějovice v pátek 13. listopadu od 20.00 hodin.

Dům kultury Strakonice oznamuje, že počínaje 17. srpnem letošního roku jsou v předprodeji vstupenky pro návštěvníky jednotlivých lekcí.

Vstupné činí 50 Kč na běžné výukové lekce, 100 Kč na prodloužené lekce. Cena vstupného závěrečného věnečku je 150 Kč.

Jako bonus pro  návštěvníky uvádí ředitel MěKS František Christelbauer: „Prostory domu kultury jsou nekuřácké a obsluha restaurace bude ve zvýšené míře dbát na dodržování zákona o prodeji alkoholických nápojů mladistvým“. 

Markéta Bučoková, PR