Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

Starosta města přijal úspěšné studenty Střední průmyslové školy Strakonice

V úterý 19.4.2016 přijal starosta města Strakonice v malé zasedací místnosti městského úřadu studenty Vyšší odborné školy, Střední průmyslové školy, Střední odborné školy řemesel a služeb Strakonice u příležitosti jejich úspěšného umístění v soutěžích.

Na setkání nechyběli zástupci vedení školy. Ředitel Ing. Miloslav Pileček, statutární zástupce ředitele Ing. Lenka Schwagerová a pedagogové, pod jejichž vedením se žáci  soutěží účastnili.

Během setkání došlo i na slzy dojetí, když jednotliví studenti vyjadřovali své pocity z umístění a neopomněli zdůraznit poděkování škole a pedagogům, kteří je na soutěže bravurně připravili.

V příloze tiskové zprávy jsou prezentovány výsledky umístění v soutěžích, které jsou jasným dokladem precizní výchovy mladé generace na strakonické střední škole.

O tom, že obliba školy u žáků a studentů roste svědčí především obsazenost školy, která se daří každým rokem naplnit.

Starosta města Břetislav Hrdlička vyzdvihl zájem mladé generace o práci v technických oborech  a aktivity těchto mladých lidí, kteří jsou svým přístupem k výuce i práci příkladem ostatním.

Strakonice jsou a vždy byly převážně  průmyslovým městem. Snahou vedení města je vrátit věhlas strakonickému průmyslu a nadaná mladá generace bude podporou a přínosem této myšlence.

Na závěr starosta města pohovořil s každým studentem jednotlivě a popřál všem do dalšího života úspěchy jak v osobním tak studentském a v budoucnu i profesním životě. 

Markéta Bučoková, PR

https://www.facebook.com/strakonice.eu/