Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Czech English French German Ukrainian

Oficiální www stránky města

1.
E-on oznamuje, že dne 6.10. 2016 v době od 8:00 – 14:30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie ve Strakonicích a v Dražejově.
Vypnutá oblast:
- Nový Dražejov - ulice Na Hrázi, levá strana ulice Sadové od Skalní nahoru k ulici Na Hrázi, Slunečná, Lipová, Nová, U Větrolamu, Na Rozhledech, včetně všech podnikatelských odběrů v těchto ulicích.
- Nový Dražejov Virt – ulice Virtova od křižovatky s ulicí Na Hrázi od č.p. 13 směr Starý Dražejov k č.p. 1 po křižovatku s ulicí K Dražejovu, včetně všech podnikatelských odběrů v této části obce.
- Starý Dražejov celá obec včetně všech podnikatelských odběrů, areál Vykov a.s. (bývalé ZD).
- Strakonice lokalita Habeš – ulice Pod hájovnou a Vodárenská od křižovatky s Březovou dozadu, Březová, včetně podnikatelských odběrů v těchto ulicích.
2.
Upozornění pro občany:
odbor životního prostředí – pracoviště krizového řízení Městského úřadu Strakonice oznamuje, že v pátek 30. září 2016 od 16.00 hodin proběhne taktické cvičení jednotek sboru dobrovolných hasičů města Strakonice. V rámci cvičení budou prověřeny sirény v místních částech Dražejov a Modlešovice.
3.
EKOTOPFILM – Mezinárodní festival dokumentárních filmů pořádá dnes od 16,00 hodin v Městském kulturním domě ve Strakonicích promítání filmů o životním prostředí z celého světa.