Město Strakonice

Novinky ze Strakonic

Oficiální www stránky města

Czech English French German Ukrainian

1.
Upozornění pro občany: Dne 6.10.2016 se od 16:00 hodin koná ve velké zasedací místnosti MěÚ setkání vedení města s občany na libovolné téma. Všichni jste srdečně zváni.
2.
Dne 14.10.2016 bude uzavřena Pošta Strakonice 2, U Nádraží 81 a to z důvodu stěhování pošty do nových prostor. Veškeré poštovní služby zajistí Pošta Strakonice 1, Podskalská 601.
3.
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje oznamuje, že 11.10.2016 od 10:00 hodin bude ve Strakonicích v ulici Na Dubovci probíhat nácvik likvidace mimořádné události. Upozorňujeme proto občany města, že v těchto místech bude zvýšená koncentrace zasahujících příslušníků Integrovaného záchranného systému a jejich techniky.
4.
E-on oznamuje, že dne 6.10. 2016 v době od 8:00 – 14:30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie ve Strakonicích a v Dražejově.
Vypnutá oblast:
- Nový Dražejov - ulice Na Hrázi, levá strana ulice Sadové od Skalní nahoru k ulici Na Hrázi, Slunečná, Lipová, Nová, U Větrolamu, Na Rozhledech, včetně všech podnikatelských odběrů v těchto ulicích.
- Nový Dražejov Virt – ulice Virtova od křižovatky s ulicí Na Hrázi od č.p. 13 směr Starý Dražejov k č.p. 1 po křižovatku s ulicí K Dražejovu, včetně všech podnikatelských odběrů v této části obce.
- Starý Dražejov celá obec včetně všech podnikatelských odběrů, areál Vykov a.s. (bývalé ZD).
- Strakonice lokalita Habeš – ulice Pod hájovnou a Vodárenská od křižovatky s Březovou dozadu, Březová, včetně podnikatelských odběrů v těchto ulicích.
5.
Dále dne 7.10.2016 v době od 11:30 – 14:30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie na Střele. Vypnutá oblast: Střela – celá obec včetně podnikatelských odběrů.
6.
Jihočeské centrum pro zdravotně postižené a seniory zve na Den otevřených dveří, který se bude konat 5. října od 8 h do 15,30 h v ulici Stavbařů 213, naproti Poliklinice. Všichni jste srdečně zváni.
Návštěvníci si mohou prohlédnout různé druhy kompenzační pomůcek v naší půjčovně i novinky na trhu od firmy Ortoservis České Budějovice. Dále pak je možnost vyzkoušet gerontooblek, či svou paměť při trénincích paměti, nebo jen shlédnout fotografie z naší činnosti.
Pokud potřebujete poradit s výběrem pomůcky či jiným problémem v oblasti sociálních dávek, navštivte nás 5. října od 8 h do 15,30 h v ulici Stavbařů 213, naproti Poliklinice.