Sportovec Strakonicka 2021

NOMINACE SPORTOVEC STRAKONICKA 2021    

 

Sportovec roku v kategorii dospělých                                                                               

Karolína Hlavatá (Fezko Strakonice), vodní pólo                                                                                                       

Ondřej Dlouhý (HC Strakonice), lední hokej                                                                                               

Tomáš Nejdl (HBC Strakonice 1921), házená                                                                                                             

Tomáš Havlík (TJ ČZ Strakonice Elektrostav), stolní tenis                                                                                        

Iva Drnková (Fezko Strakonice), vodní pólo                                                                                               

Jana Pichlíková (Cross Bikeranch Team), cyklistika                                                                                                   

Josefína Holá (TJ Fezko), vodní pólo                                                                                                            

Jan Kvěch (AK Markéta Praha), plochá dráha                                                                                                            

Patrik Šebesta (HC Strakonice), lední hokej                                                                                               

Petr Pešek (SK JUDO Strakonice), judo                                                                                                        

Antonín Hanuš (Biatlon Strakonice), biatlon                                                                                              

Vítězslav Krejčí (NBA), basketbal                                                                                                   

Julie Reisingerová (Girona), basketbal                                                                                                         

Miroslav Motejzík, terénní triatlon                                                                                               

Martin Faměra (CN Athletic Barcelona), vodní pólo                                                                                                

David Braun (TJ Blatná Datels, TJ Snack Dobřany), hokejbal                                                                                  

Roman Častoral (Autoklub Otava Katovice), rallycross                                                                                            

Kristina Plechatá (DTJ Santoška), nohejbal                                                                                                 

Adéla Junková (BK Strakonice), basketbal                                                                                                  

Jindřich Kadula (SK Otava Katovice), fotbal                                                                                                

Tomáš Mráz (Slavoj Stožice), metaná        

                                                                                                   

Kolektiv roku v kategorii dospělých                                                                      

Házenkáři HBC Strakonice 1921                                                                                                   

Házenkářky HBC Strakonice 1921                                                                                                

Vodní pólistky AstenJohnson Fezko Strakonice                                                                                                        

Stolní tenisté TJ ČZ Strakonice Elektrostav                                                                                                  

Muži (Slavoj Stožice), metaná                                                                                                 

Ženy (Slavoj Stožice), metaná                                                                                                  

Ženy (BK Strakonice,) basketbal                                                                                             

Muži (SK Otava Katovice), fotbal   

                                                                                                         

Sportovec roku v kategorii mládeže                                                                      

Sára Parkosová (HC Strakonice), krasobruslení                                                                                                         

Tibor Oliver Bensch (TJ Fezko), vodní pólo                                                                                                 

Veronika Vávrová (HBC Strakonice 1921), házená                                                                                                    

Samuel Drančák (HC Strakonice), lední hokej                                                                                                            

Matěj Novák (Ski klub Strakonice), běh na lyžích                                                                                                      

Jan Houška (SK Biatlon Strakonice), biatlon                                                                                               

Monika Kalousová (TJ Blatná), kuželky                                                                                                        

Jan Škop (KK Otava), kanoistika                                                                                                     

Filip Hokr (TJ Radomyšl), nohejbal                                                                                                

Václav Janout (Multi-air Jama CZ RT), motokros                                                                                                       

Jakub Mirvald (MX-ENDURO PARK Jinín), motokros                                                                                                 

Vladimír Váňa (MX-ENDURO PARK Jinín), motokros                                                                                                

Nella Bernasová (BK Strakonice), basketbal                                                                                               

Vít Mikeš ( Fbc Strakonice), florbal                                                                                               

                                                                                             

Kolektiv roku v kategorii do 18 let                                                                        

Mladší žáci FK Junior Strakonice, fotbal                                                                                                      

Minižáci (Fezko Strakonice), vodní pólo                                                                                                      

Dorostenci (TJ Radomyšl), nohejbal                                                                                                             

Kadetky  (BK Strakonice), basketbal                                                                                                             

 

Trenér roku                                                                          

Michal Zbíral HBC Strakonice 1921), házená                                                                                              

Radka Drnková (basketbal), BK Strakonice                                                                                                 

Ivana Andrejičová (HC Strakonice), krasobruslení                                                                                                    

Jiří Johanes (BK Strakonice), basketbal                                                                                                       

                                                                              

Akce roku                                                                             

Strakonické slalomy 33. ročník (KK Otava), kanoistika                                                                                             

Charitativní akce pro Jakoubka Slavia - Strakonice    

 

                                              

                                                                                                             

Dne 25. 1. 2022 mělo proběhnout v obřadní síni tradiční vítání občánků. Z důvodů šířící...
Rozhodujete se kam po ukončení základní školy? On-line burza škol vás...
Ve středu 5. ledna 2022 od 18:00 hodin se v kostele sv. Markéty ve Strakonicích uskuteční...
Informační leták Finanční správy pro vyplnění přiznání daně z nemovitých věcí -...
Oznámení o provádění prací na veřejném prostranství   Na základě zjištění...
Město Strakonice je hrdým spolupořadatelem ankety "Sportovec Strakonicka 2021"...
Nové jízdní řády MHD Strakonice Platné od 12. 12. 2021 do 10. 12. 2022
Upozornění na omezení provozu sběrného dvora. Technické služby Strakonice oznamují, že...
Upozornění pro majitele loveckých a rybářských lístků, kterým končí platnost dokladů i...
Vzhledem k našim již pětiletým zkušenostem se svozem bioodpadu a z důvodu zajištění...
1.January 2022
Nový stavební zákon počítá s rekodifikací stavebního práva včetně digitalizace stavebního...
15.November 2021
S účinností nové vyhlášky o ochraně dřevin a jejich kácení se od 1. listopadu 2014 měnily...
3.November 2021
Technické služby Strakonice oznamují, že v neděli 26.září a v úterý 28.září 2021 bude...
10.September 2021
Město Strakonice získalo opět od společnosti EKO-KOM a.s. „Osvědčení o úspoře emisí“ za...
8.June 2021
v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích...
4.June 2021
  Mimo poslední týden v srpnu bude letní provoz zajišťovat pro celé město pouze jedna...
4.June 2021
Díky občanům našeho města se můžeme za rok 2020 pochlubit sběrem starého elektra určeného...
1.June 2021
V soutěži SPP, která je jedinou spotřebitelskou celorepublikovou anketou a zároveň...
Římskokatolická farnost Strakonice obdržela dotaci z EU ve výši 52,5 mil. Kč na...
Informační centrum je uzavřené pro veřejnost z důvodu vládních nařízení. Dále poskytuje ...
Od října mají zákazníci infocentra možnost zakoupit nové pohlednice. Devět, tedy ne...
Městské informační centrum vydalo nově dvě edice pexesa. Na straně obrázku, k němuž...
I v letošním roce se návštěvníci města mohou přijít v rozšířeném čase podívat do kostela...
Strakoničtí organizátoři Běhu okolo Kuřidla v rámci letošního již 40. ročníku  a zároveň...
  V řekách Blanici a Otavě, a také v mnoha rybnících na území Prácheňska pobývají...
Jihočeský kraj se rozhodl pro finanční podporu dovolené  v jižních Čechách a obnovu...